
In opdracht van Bouwberg heeft Anton Bouw & Betontechniek de nieuwe hellingbaan bij Wang B in de Johan Cruijff Arena gerealiseerd. Eerder mochten wij hier al, in 2021, de hellingbanen voor Wang C en D realiseren. Het is bijzonder om opnieuw een bijdrage te leveren binnen deze bijzondere evenementenlocatie.
Binnen slechts zes weken hebben wij alle wanden, de hellingbaan en een extra podiumvloer gerealiseerd. Om de benodigde bouwsnelheid te behalen, is gekozen voor een aangepast betonmengsel dat zorgde voor een versnelde uitharding. Met behulp van ingestorte sensoren hebben we dit proces continu gemonitord, waardoor de voortgang nauwkeurig kon worden bewaakt en het project tijdig kon worden opgeleverd voor het concert van Harry Styles.
Onze dank gaat uit naar Loos Betonvloeren voor het storten van de vloer en Spanberg Wapening voor het verzorgen van de wapening.
Een mooie teamprestatie waarbij ook onze collega’s van Loos Betonvloeren en Spanberg Wapening een belangrijke bijdrage hebben geleverd met het storten van de vloer en het verzorgen van de wapening.


